Archiv dokumentů dle novely přímo v aplikaci funguje zcela automaticky!

Kontakty

ARET Praha s.r.o.
Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10 - Hostivař

IČO: 25113852
DIČ: CZ25113852
 
www.aret.cz

Kontakt podpory

Po - Čt 9:00 - 17:00, Pá 9:00 - 16:00
Hotline: +420 212 242 141
E-mail: podpora@ir-is.cz

Obchodní kontakt

Bc. Vojtěch Štrob
Tel.: +420 731 129 985
E-mail: obchod@ir-is.cz

Technický kontakt

Ing. Radek Štefanič
E-mail: stefanic@ir-is.cz

Stažení IR-IS

Instalace systému IR-IS je velmi jednoduchá. Stačí pouze stáhnout instalátor aplikace a průvodce Vás provede zbytkem instalace.

Aktivovat zkušební verzi

Stáhnout instalátor

Instalace serverové služby

Verze aplikace: 4.1.8  (7. 2. 2020 10:03:19)
Vyžaduje databázi: 4.1.8
Novinky v této verzi

Novinky v této verzi

  • Do menu "Nastavení" -> "Obecné" byl přidán přepínač "Používat interní PDF prohlížeč", kterým si nastavíte jestli se k otevření souborů typu PDF použije prohlížeč zabudovaný v aplikaci nebo software třetí strany dle nastavení operačního systému (typicky Adobe Acrobat Reader). Ve výchozím nastavení se používá interní PDF prohlížeč.
  • Přidán další typ přednostní platby "prioritní výživné". Aby bylo možné rozlišit o jaké prioritní výživné se jedná, má prioritní výživné dodatečného označení "3P" a "6P", které určuje pořadí v jakém se bude dané výživné uspokojovat při provádění rozpočtu - k přidání tohoto typu platby jsme přistoupili z důvodu nejednotnosti určování pořadí přednostních plateb jednotlivými soudy. Při zakládání oddlužení, ve kterém dlužník platí výživné, systém automaticky nastaví výživné na typ "prioritní výživné 3P", které se uspokojuje hned po přednostní platbě "odměna správce".
  • Přidán typ příchozí platby "výtěžek zpeněžení majetku". V ZOPO se tato příchozí platba zobrazí v řádce "Mimořádný příjem".
  • Při přidání nové instituce nebo pobočky, která byla vyhledána přes ARES se při jejím uložení automaticky vyplní i trvalá adresa.
  • Při odesílání zásilky Dopisem Online do evropských zemí si nově můžete vybrat, jestli posíláte do státu, který je v EU nebo je mimo EU.

Úpravy a opravy

  • Ve formuláři pro úpravu účtu věřitele na přihlášce, je aktuálně vybraný účet zaškrtnutý, aby nedocházelo k možnosti mylně uložit jiné číslo účtu po kliknutí na tlačítko "Uložit".
  • Ve spisu na záložce "Statistika" v části "Vlastnosti pohledávek" se do položky "Nepřezkoumávaných" přičítají i částky z přezkoumávaných pohledávek, kde se nepřezkoumává část podle §170.


Starší verzePříručky a další soubory


Uživatelská příručka IR-IS

Příručka Datové schránky

Příručka Bankovní importy

Příručka instalace serverové služby

Příručka pro formuláře MSp

IR-IS Serverová služba

Vzdálená podpora

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s instalací se neváhejte obrátit na naši infolinku, kde Vám rádi pomůžeme.