Více než 315 insolvenčních správců používá IR-IS

Kontakty

ARET Praha s.r.o.
Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10 - Hostivař

IČO: 25113852
DIČ: CZ25113852
 
www.aret.cz

Kontakt podpory

Po - Čt 9:00 - 17:00, Pá 9:00 - 16:00
Hotline: +420 212 242 141
E-mail: podpora@ir-is.cz

Stažení IR-IS

Instalace systému IR-IS je velmi jednoduchá. Stačí pouze stáhnout instalátor aplikace a průvodce Vás provede zbytkem instalace.

Aktivovat zkušební verzi

Stáhnout instalátor

Instalace serverové služby

Verze aplikace: 4.5.1  (2. 5. 2023 11:34:34)
Vyžaduje databázi: 4.5.1
Novinky v této verzi

Novinky v této verzi

  • Do textových polí umožnujících zadávat formátovaný text (formulář pro odeslání e-mailu a formulář na úpravu poznámek ve spisu) byla přidána možnost předdefinovat si vlastní texty. Vyvolání předdefinovaných textů je možné klávesou F7 nebo klikem na ikonu 'Předdefinovaný text'. Ikona je v nabídce formátovacích ikon vlevo na prvním místě. Tuto funkci můžete využít například pro nadefinování si vlastního podpisu do e-mailu.
  • Ve formuláři ZOPO a ODITA, pokud přidáváte poznámku a dnešní datum vytvoření poznámky by bylo mimo období, za které generujete ZOPO, pak se tato poznámka nepropsala do formuláře ZOPO. Nyní se Vás aplikace zeptá jestli chcete nastavit datum vytvoření poznámky na poslední den posledního měsíce, za který vytváříte ZOPO.
  • Ve spisu na záložce 'Oddlužení - Stav' byla do propočtu plnění oddlužení doplněna funkce 'Orientační propočet plnění'. V rámci této funkce můžete přímo zadávat hodnoty do polí 'Čistý příjem - mzda a plat' , 'Důchod' a 'Dary (zabavitelné zcela)' bez nutnosti přesně specikovat příjmy na kartě dlužníka. V režimu orientačního propočtu je zablokována možnost měnit příjmy na kartě dlužníka a uložit propočet, ale můžete si propočet vytisknout.


Starší verzePříručky a další soubory


Uživatelská příručka IR-IS

Příručka Bankovní importy

Příručka instalace serverové služby

Příručka pro formuláře MSp

IR-IS Serverová služba

Vzdálená podpora

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s instalací se neváhejte obrátit na naši infolinku, kde Vám rádi pomůžeme.