Ušetřete 70% času při zpracování oddlužení

Kontakty

ARET Praha s.r.o.
Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10 - Hostivař

IČO: 25113852
DIČ: CZ25113852
 
www.aret.cz

Kontakt podpory

Po - Čt 9:00 - 17:00, Pá 9:00 - 16:00
Hotline: +420 212 242 141
E-mail: podpora@ir-is.cz

Stažení IR-IS

Instalace systému IR-IS je velmi jednoduchá. Stačí pouze stáhnout instalátor aplikace a průvodce Vás provede zbytkem instalace.

Aktivovat zkušební verzi

Stáhnout instalátor

Instalace serverové služby

Verze aplikace: 4.4.9  (15. 8. 2022 14:41:18)
Vyžaduje databázi: 4.4.9
Novinky v této verzi

Import z banky

  • Zjistili jsme, že někteří uživatelé při importu z banky měli v horní části formuláře s neurčenými(nezpracovanými) platbami aktivní vlastní filtr/vyhledávání. V tomto případě se samozřejmě mohlo stát, že v neurčených platbách se uživateli nic nezobrazilo a uživatel mohl dojít k mylnému závěru, že všechny platby již zařadil. Přitom je nezařadil, protože se nezobrazovaly kvůli aplikovanému filtru/vyhledávání. Následně po kliku na tlačítko uložit se tyto "nezobrazené" platby nenaimportovaly do spisů. Domníváme se, že toto je jeden z důvodů, proč někteří správci nepoužívají banku. Nyní jsme do aplikace přidali dvě opatření, která mají zamezit tomu, že nezpracujete některou bankovní transakci
    1. Po kliku na tlačítko "Uložit a zpracovat načtené platby"/"Uložit pouze zpracované platby" provede aplikace kontrolu jestli se uživateli zobrazují všechny nezpracované platby. Pokud se některá platba nezobrazuje, pak nepůjde uložit import z banky - uživatel bude informován, že má aktivní vlastní filt/vyhledávání a uložit import z banky půjde až po zrušení filtru/vyhledávání.
    2. Po kliku na tlačítko "Uložit a zpracovat načtené platby" aplikace provede kontrolu jestli nejsou nějaké nezpracované příchozí platby a pokud se nějaká taková platba zjistí zobrazí se uživateli hlášení, že chce uložit bankovní operace, ale přitom má některé příchozí platby nezpracované. Tyto nezpracované platby následně můžete doimportovat v menu "Banka" -> "Nedokončené importy". Tato kontrola se neprovádí po kliku na tlačítko "Uložit pouze zpracované platby", protože tato funkce je spíše historický pozůstatek a měla použití pro opakovaný import stejných bankovních transakcích, kdy je uživatel sám zodpovědný za to co a jak se naimportuje.

Novinky v této verzi

  • Datovou schránkou lze nově posílat i soubory s přílohou typu ASIC.
  • Při provádění nestandardní ruční úpravy u podílu věřitele, pokud je změněna vyplácená/deponovaná částka, tak se automaticky přepočte rozdělený procent podílu vypláceného/deponovaného.
  • Ve splátkovém kalendáři, pokud budete chtít provést vynulování nebo návrat k předchozímu měsíci, Vás aplikace upozorní jestli došlo ke změně u některého podílu. V tabulce so zobrazí o jaký podíl se jedná a na Vás je po provedení vynulování/návratu k předchozímu měsíci provést náležité změny u podílu - například nastavit jiný bankovní spojení, zaměnit věřitele apod.

Úpravy a opravy

  • Optimalizace práce s přehledem spisů, oddlužení a s přehledem přihlášek u spisu.


Starší verzePříručky a další soubory


Uživatelská příručka IR-IS

Příručka Bankovní importy

Příručka instalace serverové služby

Příručka pro formuláře MSp

IR-IS Serverová služba

Vzdálená podpora

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů s instalací se neváhejte obrátit na naši infolinku, kde Vám rádi pomůžeme.